Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie, w 2009 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych, w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Onkologicznej SP CSK w Warszawie i na Oddziale Chirurgii Transplantacyjnej University Hospital of Wales w Cardiff.

Ukończyłam z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego działającą we współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu uzyskując tytuł Lekarza medycyny estetycznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych w międzynarodowych i krajowych kongresach z dziedziny medycyny estetycznej, dermatologii i ginekologii estetycznej oraz kursach i szkoleniach praktycznych. Jestem autorką licznych publikacji naukowych i współautorką podręczników chirurgii ogólnej oraz rekomendacji Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

W swojej pracy mam na celu opóźnianie procesów starzenia bez drastycznych zmian wyglądu pacjenta.