Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Pasja
Pasja

Chcę wydobyć z Twojego wyglądu to, co w nim piękne i godne podkreślenia oraz skorygować to, co Tobie samej przeszkadza w Twoim wizerunku. Jeśli masz problemy z trądzikiem, przebarwieniami czy wypadaniem włosów, nie mogłaś trafić lepiej. Leczenie chorób skóry jest moją prawdziwą pasją.

Priorytety
Priorytety

Kompleksowe podejście do procesu leczenia ma kluczowe znaczenie. Równie ważne jak wykonywanie zabiegów z użyciem najwyższej jakości preparatów leczniczych i sprzętu zabiegowego jest dla mnie opracowanie planu całościowej pielęgnacji Twojej skóry.

Moje cele
Moje cele

Mój cel to uzyskanie bardzo naturalnego i nieprzesadzonego efektu odmłodzenia. Całkowite odwrócenie procesów starzenia nie jest możliwe, mogę jednak, wspólnie z Tobą, procesy te znacznie spowolnić i sprawić, że będziesz wyglądać dobrze w każdym wieku.

Previous Next
1 2 3

Każda skóra jest inna. Każda ma inne potrzeby. Oczekiwania Pacjentek także są różne. Dlatego tak ważna jest rozmowa z Pacjentką, podczas której dowiaduję się, na czym Jej najbardziej zależy. Badanie skóry pozwala mi poznać jej potrzeby. Podczas wizyty poza zaproponowaniem konkretnych zabiegów układam plan codziennej pielęgnacji Twojej skóry. Diagnoza problemu jest równie ważna, jak poznanie Twoich oczekiwań. Podczas układania indywidualnego planu pielęgnacji biorę pod uwagę Twoją dotychczasową pielęgnację, sugeruję, co należałoby dodać, a co zmienić. Dowiesz się, jak pielęgnować skórę począwszy od jej oczyszczania a skończywszy na makijażu. Otrzymasz propozycje konkretnych kosmetyków, a także ich zamienników. W przypadku problemów skórnych, na przykład zmian trądzikowych, trądziku różowatego lub przebarwień prowadzone jest leczenie, którego doskonałym uzupełnieniem będzie właściwie ułożony plan dbania o skórę.

W przypadku jednoczesnego zapisania się na zabieg, konsultacja lekarska i estetyczna jest bezpłatna.

Zobacz cennik Umów wizytę