Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Pasja
Pasja

Chcę wydobyć z Twojego wyglądu to, co w nim piękne i godne podkreślenia oraz skorygować to, co Tobie samej przeszkadza w Twoim wizerunku. Jeśli masz problemy z trądzikiem, przebarwieniami czy wypadaniem włosów, nie mogłaś trafić lepiej. Leczenie chorób skóry jest moją prawdziwą pasją.

Priorytety
Priorytety

Kompleksowe podejście do procesu leczenia ma kluczowe znaczenie. Równie ważne jak wykonywanie zabiegów z użyciem najwyższej jakości preparatów leczniczych i sprzętu zabiegowego jest dla mnie opracowanie planu całościowej pielęgnacji Twojej skóry.

Moje cele
Moje cele

Mój cel to uzyskanie bardzo naturalnego i nieprzesadzonego efektu odmłodzenia. Całkowite odwrócenie procesów starzenia nie jest możliwe, mogę jednak, wspólnie z Tobą, procesy te znacznie spowolnić i sprawić, że będziesz wyglądać dobrze w każdym wieku.

Previous Next
1 2 3

Przedwiośnie i wczesna wiosna to doskonały czas na pozimową głęboką regenerację i odświeżenie naszej skóry. Świetnym wyborem będzie zabieg peelingu, który poza złuszczeniem warstwy naskórka dostarczy skórze bodźca do przebudowy i regeneracji.

Peeling to doskonały sposób na skuteczne odmłodzenie i rewitalizację skóry. Jest świetnym narzędziem niwelującym skutki fotostarzenia, w naprawie wiotkości skóry, drobnych zmarszczek i nierównej powierzchni. Peelingi, których używam, mają tak skomponowany skład, aby silnie pobudzać fibroblasty do pracy, co skutkuje wytworzeniem nowego białka w skórze - kolagenu. Za pomocą peelingu można również skutecznie leczyć uciążliwe dolegliwości jak przebarwienia, trądzik w każdej postaci oraz łojotok. Rodzaj peelingu i stopień złuszczenia jest dobierany indywidualnie w zależności do potrzeb skóry pacjentki.

Zachęcam do skorzystania z nowych zabiegów w mojej ofercie:

Yellow Peel

Mandel X

Alfa Beta Complex

Zobacz cennik Umów wizytę